Kiraz FoRum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiraz FoRum

Kiraz-Foruma Hosgeldiniz:)

Forumumuz acilmistir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretci Defteri

Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım

YazarMesaj
henry1995
Forumun çıragı
henry1995

Erkek Mesaj Sayısı : 125

Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım   Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 12:25 pm

Dünyanın En çok kullanılan Upload Sitesi Rapidshare'den Dosya indirme resimli olarak aşağıda anlatılmıştır.

Rapid linkini adres çubuğuna tıklayarak indirmek istediğimiz dosyanın sayfasını açıyoruz. Karşımıza aşağıda ki sayfa çıkıyor.Eğer Premium account sahibiysek (yani para verip şifre satın aldıysak ).

Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım 7hqxpandd0wl41j8llf4

Premium Tuşuna bastığımızda karşımıza aşağıda ki sayfa çıkıyor. Biz DOWNLOAD tuşuna basıyoruz ve Sabit Diske kaydet Seçeneğini seçip indirme işlemini başlatıyoruz.

Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım L8raoeyms1gla9paau2

Premium Accountumuz yoksa o zaman FREE Tuşuna basıyoruz ve karşımıza aşağıda ki sayfa çıkıyor.

Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım A5m2w4b2xhdazxb0zt0u

Bir Geri Sayım numaratörü. Bu numaratör geri sayımı tamamladıktan sonra aşağıda ki sayfa çıkıyor. Biz DOWNLOAD tuşuna basarak Sabit Diske Kaydet seçeneğini seçiyoruz ve indirme işlemi başlıyor. Ancak FREE işlemi aynı IP'den 1 saat içerisinde bir kere indirme işlemi yaptığı için ya sürenin dolmasını bekliyoruz yada modemimizi resetleyip IP değiştiriyoruz.

Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım L6innyanett90rgbvd3
henry1995
Forumun çıragı
henry1995

Erkek Mesaj Sayısı : 125

Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım   Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 12:26 pm

bunu mod arkadaşlar lütfen sabit yapsın

Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım)
» Format Atmak -{ResimLi}-