Kiraz FoRum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiraz FoRum

Kiraz-Foruma Hosgeldiniz:)

Forumumuz acilmistir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretci Defteri

Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım)

3 posters
YazarMesaj
ayyildiz42
Forumun ustası
ayyildiz42

Erkek Mesaj Sayısı : 291

Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Empty
MesajKonu: Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım)   Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 10:59 pm

arkadaşlar bilgisayar'da sorun olduğunda sistem geri yükle diyoruz.Aramızda bilmeye arkadaşlarımız olabilir o yüzden bende bu konuyu gerekli olur diye düşünerek açmaya karar verdim.Belki yardımım dokunur ;)
Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Resim1pw9.th
[SIZE="3"]öncelikle resimdeki gibi başlat>programlar>donatılar>sistem araçları>sistem geri yükleme ye giriyoruz[/SIZE]

Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Resim2dk5.th
[SIZE="3"]sonra üstteki resim geliyor karşımıza ileri dedikten sonra aşağıdaki resim çıkıyo şimdi buradaki menü leri açıklayım burda 2 seçenek çıkıyor 1.seçenek istediğimiz tarihe geri dönebiliyoruz 2.seçenek ise yeni bir sistem geri yükleme noktası oluşturmaya yarıyor yani mesela bugün bilgisayarınızın durumu çok güzel hemde güzel programlar kurulu bu seçeneği seçerek sistem geri yükleme noktası oluşturuyoruz ileride pc nizde bir sorun olduğunda o belirlediğiniz güne geri dönüyorsunuz biz 1.seçenekten başlayalım ileri diyoruz ve alttaki resimdeki gibi devam ediyoruz[/SIZE]
Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Resim3cn3.th

[SIZE="3"]burda karşımıza bir takvim çıkacak burda koyu renkli olan tarihlerde bilgisayara bişeyler yüklenmiş veya pc den bişey kaldırılmış bu koyu renkli olan tarihler de geri yükleme işlemi yapabiliriz diğer nolmal yani koyu yazılmamış olan tarihlerde bilgisayarda hiç bir yükleme işlemi yapılmadığı için sistem geri yükleme işlemi yapıyoruz şimdi bilgisayarımız bozulmadan önceki tarihlerden birisini alttaki resimdeki gibi seçiyoruz ve ileriye basıyoruz karşımıza alttaki resim çıkıyor yani son aşama[/SIZE]

Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Resim4vb5.th

[SIZE="3"]burdan sonra ileri dediğimizde sistem geri yükleme başlıycak ve pc kapancak (sistem geri yükleme işlemini bayağı bir geri günleri aldığımızda işlem yavaş yapılıyor bu anda sakın reset atmayın yoksa bilgisayarınızın çökme olasılığı oldukça yüksek)
F@RUK
Forumun ustası
F@RUK

Erkek Mesaj Sayısı : 213

MesajKonu: Geri: Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım)   Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 11:59 pm

ayyildiz42 demiş ki:
arkadaşlar bilgisayar'da sorun olduğunda sistem geri yükle diyoruz.Aramızda bilmeye arkadaşlarımız olabilir o yüzden bende bu konuyu gerekli olur diye düşünerek açmaya karar verdim.Belki yardımım dokunur ;)
Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Resim1pw9.th
[SIZE="3"]öncelikle resimdeki gibi başlat>programlar>donatılar>sistem araçları>sistem geri yükleme ye giriyoruz[/SIZE]

Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Resim2dk5.th
[SIZE="3"]sonra üstteki resim geliyor karşımıza ileri dedikten sonra aşağıdaki resim çıkıyo şimdi buradaki menü leri açıklayım burda 2 seçenek çıkıyor 1.seçenek istediğimiz tarihe geri dönebiliyoruz 2.seçenek ise yeni bir sistem geri yükleme noktası oluşturmaya yarıyor yani mesela bugün bilgisayarınızın durumu çok güzel hemde güzel programlar kurulu bu seçeneği seçerek sistem geri yükleme noktası oluşturuyoruz ileride pc nizde bir sorun olduğunda o belirlediğiniz güne geri dönüyorsunuz biz 1.seçenekten başlayalım ileri diyoruz ve alttaki resimdeki gibi devam ediyoruz[/SIZE]
Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Resim3cn3.th

[SIZE="3"]burda karşımıza bir takvim çıkacak burda koyu renkli olan tarihlerde bilgisayara bişeyler yüklenmiş veya pc den bişey kaldırılmış bu koyu renkli olan tarihler de geri yükleme işlemi yapabiliriz diğer nolmal yani koyu yazılmamış olan tarihlerde bilgisayarda hiç bir yükleme işlemi yapılmadığı için sistem geri yükleme işlemi yapıyoruz şimdi bilgisayarımız bozulmadan önceki tarihlerden birisini alttaki resimdeki gibi seçiyoruz ve ileriye basıyoruz karşımıza alttaki resim çıkıyor yani son aşama[/SIZE]

Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Resim4vb5.th

[SIZE="3"]burdan sonra ileri dediğimizde sistem geri yükleme başlıycak ve pc kapancak (sistem geri yükleme işlemini bayağı bir geri günleri aldığımızda işlem yavaş yapılıyor bu anda sakın reset atmayın yoksa bilgisayarınızın çökme olasılığı oldukça yüksek)

aferim bole forumumuza yararlı olun Very Happy Very Happy
ayyildiz42
Forumun ustası
ayyildiz42

Erkek Mesaj Sayısı : 291

MesajKonu: Geri: Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım)   Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 11:54 pm

bye bye
hasanfener
Forumun yabancısı
hasanfener

MesajKonu: Geri: Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım)   Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım) Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 9:38 am

saol

Sistem Geri Yükleme nasıl yapırlı.(Resimli anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rapidshare'den Dosya İndirme Resimli Anlatım
» sizce nasıl olmuşş
» Format Atmak -{ResimLi}-